Bilgi ve İletişim Hattı 0332 265 35 43
Duyurular

ERKEN BOŞALMA TERAPİSİ

Gecikmeye hazır mısınız?

Arzuladığınız eşiniz ya da partnerinizle bir aradasınız. Güzel bir akşam yemeği sonrası loş bir ışık, kokulu mumlar, fantastik elbiseler, ideal bir ortam her şey yolunda. Biraz bakış sonra dokunuş büyük bir istek ve arzu. Dakikalarca sürmesi isteği düşünceleri ve arkasından gelen erken yersiz ve denetimsiz boşalma.... Hayal kırıklığı, suçluluk, partneri tatmin edememe, yetersizlik düşünceleri...
Şimdi senaryoyu biraz değiştirelim...

Arzuladığınız eşiniz ya da partnerinizle bir aradasınız. Güzel bir akşam yemeği sonrası loş bir ışık, kokulu mumlar, fantastik elbiseler, ideal bir ortam her şey yolunda. Biraz bakış sonra dokunuş büyük bir istek ve arzu. Kontrolün kendinizde olduğu partnerinizin ve kendinizin doyuma ulaştığı dakikalarca süren mutlu bir cinsellik..

Yapılan bir araştırmaya göre ülkemizde her 10 erkekten 7 sinin, başka bir araştırmaya göre her 10 erkekten 4 ünün yaşadığı 'Erken Boşalma' yüzünden çiftler mutlu bir cinsellik yaşayamamakta , bu durum depresyon başta olmak üzere birçok psiko-sosyal sıkıntıların yaşanmasına neden olmaktadır.

Pozitif Hayat Merkezi'nde 'Erken Boşalma' ya son veriyoruz.

Not: Erken Boşalma tanı ve belirtileri için Cinsel Terapi kısmına tıklayınız.

Hızlı İletişim
Numaranızı Bırakın,
Sizi Arayalım
Gizle