Bilgi ve İletişim Hattı 0332 265 35 43

Terapi ve Eğitimler

PROFESYONEL DESTEK

Sayın veliler sevgili öğrenciler;

İçinde bulunduğumuz eğitim sisteminde her geçen gün şartlar daha da zorlaşmakta, sadece bilmenin değil aynı zamanda sahip olunan bilginin hızlı, dikkatli, yorumsal ve doğru bir şekilde transfer edilmesi son derece önem taşımaktadır. Sahip olduğunuz ya da olmak istediğiniz bilgiyi dikkat- konsantrasyon-hafıza eğitim programları ve kaygı yönetim programlarıyla destekleyerek öğrenmenin daha kalıcı olmasını , bilgilerin daha hızlı transfer edilmesini sağlayarak rakiplerinizden çok daha önde olabilir zamandan kazanabilir içsel geriliminizi azaltabilirsiniz.

Dikkat-konsantrasyon-hafıza-sınav kaygısı eğitim programlarını birebir uygulamaktayız. Her bireyin kendine özel durumları söz konusudur. Her bireyin kendine özgü problem durumu tespit edilir ve bu problem alanı üzerinden gerekli çalışmalar planlanır. Gerek görüldüğü durumlarda aileyle de görüşmeler yapılır.

Sizde sınav kaygısı yaşıyorum, puanlarım bir türlü yükselmiyor, bedenime hakim olamıyorum, kalbim yerimden fırlayacakmış gibi oluyor ,unutuyorum, üstesinden gelemiyorum şeklinde bu ve bunlara benzer duygu ve düşünceler içerisindeyseniz vakit kaybetmeden bize ulaşın...

Hızlı İletişim
Numaranızı Bırakın,
Sizi Arayalım
Gizle