Bilgi ve İletişim Hattı 0332 265 35 43

Terapi ve Eğitimler

SERTİFİKALI SAĞLAYICILAR

SERTİFİKALI PLAY ATTENTİON SAĞLAYICISI PROGRAMI
Danışanlarınıza, daha fazla seçenek sunarak, günde* 20TL masrafla gelirinizi artırın.

Play Attention, muhtemelen ilk yıl kendi masrafını ödeyecektir.

Dikkat eğitiminin uluslararası liderinden premium dikkat eğitimi programı alarak kendinizi farklı kılın. Kendi davranış şekillendirme protokolünüzü alarak yarışta öne geçin.

Açıkçası, kendinizi farklı kılmanın ve yarışta öne geçmenin yolu düşük fiyata daha iyi hizmetler sunmaktır. Daha fazla bilgi için bizi arayın

Daha iyi hizmet

Play Attention, hafıza, görsel takip, görev zamanı, organizasyon, ayırt etme ve sosyal becerilere bilişsel beceri zenginleştirmeleri katarak sizi yarışta öne taşır. Bunların hepsine, sıra dışı dikkat eğitimi protokolümüz ve patent bekleyen davranış şekillendirme modülümüz dahil. Bütün hizmetler bütün bir pakette verildiği için daha az zaman ve para harcayarak daha fazla hizmet sunabilirsiniz.

Bilişsel Beceriler & Veriler

Bilişsel beceri eğitimi entegre edilmiş, en kapsamlı dikkat geliştirme programı olarak, Play Attention, danışanlarınızın ve öğrencilerinizin beceri tabanlı bilişsel ve davranışsal verilerini kaydetmenizi sağlar. Verimliliği göstermek ve bilişsel beceriler ve davranışlara pekiştireç sağlamak için her öğrencinin verilerini detaylı raporlar ve grafikler olarak çıktı alabilirsiniz.

Pazarlama Eğitimi

Sertifikalı Play Attention Sağlayıcıları, sağladığımız ürünleri pazarlamayla ilgili sitemizden bir günlük eğitim alacaklardır. Ayrıca Play Attention'ı insanlara etkili olarak nasıl sunacağınızı öğreneceksiniz.

Premium Destek

Sertifikalı Play Attention Sağlayıcılarına, tüm günlük, kapsamlı bir eğitim ve yeni katılanlar için sertifikalama eğitimi verilmektedir. Kapsamlı sitemizin yanında, sınırsız ve ücretsiz teknik ve eğitsel destek alacaksınız.

Öncül bireysel eğitimin ötesinde , Sertifikalı Play Attention Sağlayıcılarına, danışanlarınızın başarısından emin olmak için uzman danışmanlarımızdan, ücretsiz, canlı, birebir teknik yardım hizmeti verilmektedir.

Hepsi burada

Play Attention'ı hızlı ve etkili bir şekilde kullanabilmeniz için gerekli olan yazılım, kol cihazı, arayüz kutusu, bluetooth cihazı, kullanıcı kılavuzu, davranış şekillendirme tabloları, bütün davranış yönetimi materyalleri, ücretsiz ve sınırsız teknik desteği, telefonda uzman eğitimi, interaktif ses ve video klipler ve sınırsın kullanıcı lisansı yani her şey başka bir ek ücret olmadan size verilmektedir. Sertifikalı Play Attention Sağlayıcısı paketine sınırsız kullanıcı lisansı, ücretsiz yazılım güncellemeleri ve ilave yazılım modülleri için indirimler dâhildir.

Daha fazla bilgi için arayın.

Hızlı İletişim
Numaranızı Bırakın,
Sizi Arayalım
Gizle