Bilgi ve İletişim Hattı 0332 265 35 43
Sizden Gelenler

 

Sizde Mesaj Yazmak İstiyorsanız Lütfen Tıklayınız...
ALİ AKBULUT Hakkında
E.K (Danışanın Babası)

İlkokul 2 ye giden oglum için dikkat terapisi play attentiona basvurduk. Olumlu yönde geri dönüşüm gördük halende devam etmekteyiz. Uzun soluklu bu terapide Pozitif Hayat Merkezi ailesine  Teşekkürler.
ALİ AKBULUT Hakkında
M. A. (Danışan)

Öncelikle mesajıma başlamadan önce  teşekkürü bir borç bilirim kurumunuza ilk gelişimi düşünüyorum ismi gibi pozitif bir enerji ile karşılaştım  konuştukça kendimi daha iyi hissettim şuan  hayata bakışım değişti kendimi buldum diyebilirim,Başarılarınızın devamını diliyorum artık bir dost kapım daha olduğunuda hissettirdiniz kurumunuzda saygılar
ALİ AKBULUT Hakkında
Al. M. (Danışan)

Yaklaşık 2.5 yıldır panik atak hastasıyım. Ataklarımın artması sonucunda çaresizce internette araştırırken bu işi çözebilecek bir merkezin olduğunu gördüm. pozitif yaşam merkezi ile görüştük ve devamında seanslar başladı. Hastalığımı benden iyi tanıyan birinin olması bana çok farklı geldi. Tatil günü 3 saate yakın ilk görüşmemiz, bende iyileşme inancını ortaya çıkardı. Sonuç olarak 6 seans geçirdim ve atak yaşamıyorum, hayata bağlıyım, kaçtığım ne varsa hepsini yapıyorum. Lütfen bu hastalığı yaşayanlar boş yere hayatı kendine çekilmez hale getirmesinler. Pozitif Hayat Merkezi tüm çalışanlarına kapıdan girdiğim andan çıkana kadar ki ilgi için çok teşekkür ederim. Başarı dolu bir çalışma hayatı diliyorum.
Hızlı İletişim
Numaranızı Bırakın,
Sizi Arayalım
Gizle